Ziewająco

Dzisiaj Kubuś  obudził się przed 6-tą, postanowił, że już nie zaśnie. Rafał wyjeżdżał  bardzo wcześnie, więc wzięłam Kubusia do siebie. a On nic, nie ma zamiaru spać. Kubuś ma dość wyrazisty katar –postanowił, że nos wydmucha w prześcieradło. Pięknie Mu to wyszło:)  Musieliśmy w końcu wstać, zrobiliśmy śniadanie. Zabraliśmy się za torowanie głosek – chwilami nawet nieźle. Zrobiliśmy masaże, szczotkowanie z kompresja stawów, wąchanko . Ćwiczenia grafomotoryczne. Kubuś zapinał guziki przy sweterku- ja przygotowywałam obiad. Na początku nie mógł zrozumieć, że nie ma swetra ubierać tylko ćwiczyć zapinanie guzików. Nasze pomoce oddaliśmy już do przedszkola, też nam się by przydała taka kostka manipulacyjna. Musieliśmy sobie jakoś poradzić i stąd ten sweterek. Takie ćwiczenia też bardzo usprawniają Kubusiowe rączki.

 

Dzisiaj na Si było dużo ziewania- zgadnijcie dlaczego???

Był masaż, szczotkowanie, Kubuś podczas masowania masażerem, nawet sam podniósł nóżkę do góry –oby  czasem Pani nie zapomniała. Był tunel z piłka, oczywiście cały czas Doman. Tablica – nowe zadania- dobieranie kształtów, kolorów. Były ubrania-dopasowanie i ubieranie postaci. Zwierzątka- jaki głos ,kto pierwszy – kto drugi? Ćwiczenia grafomotoryczne, Dodamy filmik z dzisiejszego dnia – co między innymi było. Nie chce chwalić dnia …ale ostatnio Kubuś nie zsiusiał się ani w ciągu dnia ani w ciągu nocy. Super!!! Prania mniej, sprzątania i przyjemniej. Ostatnio jak wychodzimy od Pani Angeliki– Kubuś ciągnie za sobą Panią uparcie. Bardzo się przyzwyczaił. W domku bardzo ładnie zjadł obiadek i wczoraj i dzisiaj. Do przedszkola nadal nie chodzi, ale z terapii nie chcemy rezygnować – dobrze, że Kubuś nie gorączkuje.

Na neurologopedii- ziewająco – coś tam Kubuś robił, ale dzisiaj najbardziej ziewał.

Wróciliśmy do domu, Rafała jeszcze nie było. Basia leżała i  zrobiła trochę zadań, wieczorem lekcje. Czuje się już trochę lepiej. Ale do szkoły jeszcze nie pójdzie.

Wieczór spokojny- gilgotanie – fajnie się Kubuś śmieje: inaczej. Zrobiliśmy nasze masaże –ćwiczenia, kąpanko – Doman, masaże, wąchanko i już w łóżku – masaż Moralesa. Dopiero zasnął.

Sprawa z 1 % wyjaśnia się – a my już teraz prosimy , bardzo prosimy –o kolejny rok i kolejny 1 %. Chcemy zmienić fundację, więc zaglądajcie  – czy już są podane nowe informacje. Dziękujemy i zapraszamy na stronkę.

Zaszki – Pełni nadziei, że będzie lepiej!!!!

Did you like this? Share it:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Dodaj komentarz

Wpisz treść poniżej. Spam i niecenzuralne wypowiedzi będą usuwane.

Uzupełnij działanie