Zdążyć z pomocą

Zawiozłam Kubusia do Przedszkola i wróciłam do domu. Potem pojechałam tylko na WWR z Panią Pedagog. Wylepialiśmy różne kształty i zwierzątka z masy solnej a potem je ozdabialiśmy. Po Przedszkolu zajęcia SI- obyło się bez płaczu, szło dobrze.

Natomiast z neurologopedii, niestety – był płacz, weszłam na zajęcia, potem było już ok. Ale Kubuś mówił tylko po swojemu. Znów nie chce nic powtarzać, tego co chce pani.

Dzisiaj dobra wiadomość dostaliśmy nr . indentyfikacyjny Z FUNDACJI ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ (NIE  MINĄŁ NAWET TYDZIEŃ-SZYBKO), TERAZ MOŻEMY JUŻ UMIEŚCIĆ INFORMACJE NA STRONIE. Jeszcze odesłaliśmy Apel na stronę Fundacji. Prosimy Was KOCHANI  bardzo o wsparcie z tytułu 1%, koniecznie z wpisem numeru ewidencyjnego i imieniem i nazwiskiem – czyli Jakub Zach i numer ewidencyjny i nr KRS. Informacje w załączniku 1%. W tej fundacji mimo, że jest tak dużo dzieci, nie ma opłat- co nas cieszy, bo mieć 10% więcej albo nie mieć….

Dziękujemy!!!

Did you like this? Share it:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
One Response
  1. ewa napisał(a):

    właśnie dlatego ,że Zdążyć z pomocą ma 15 tys podopiecznych może sobie pozwolić na niepobieranie prowizji od prowadzenia subkont. Ta fundacja obraca milionami, z 1% rodzice zebrali 80 milionów, ile wpływa z darowizn trudno ustalić, obracając takim sumami fundacja może sobie pozwolić na darmowe prowadzenie kont. Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Wpisz treść poniżej. Spam i niecenzuralne wypowiedzi będą usuwane.

Uzupełnij działanie