Zaspanko

Konsekwencja wczorajszego wieczoru- późno w przedszkolu o 10-tej, znów z płaczem .

Na korytarzu Pani Dyrektor nam zasugerowała wejście do Sali i pozostanie, aż Kubuś przestanie płakać.

Uspokoił się, bawił się – układając witraże, nawlekając korale, układając puzzle 3D. Później były zabawy na dywanie, miałam okazję zaobserwować, że rzeczywiście Kubuś bierze czynny udział. Podobało mi się to wszystko, do momentu aż wyszłam z Sali- słyszałam jak znów się rozpłakał. Serce się kraje jak to słyszę. Co będzie w poniedziałek???

Dzisiaj rozwiozłam do końca puszki- nareszcie, bo niedługo będę po nie jechać. Może coś w nich będzie?

Teraz na dobre możemy się zająć 1 %. Ulotki, informacje itd. A skutek za długie miesiące. Jak dobrze pójdzie to w listopadzie.

Dzisiaj nie mieliśmy zajęć w Stowarzyszeniu Jestem-remont. Wybraliśmy się do koleżanki Kubusia z grupy w odwiedziny. Dzieci ładnie się bawiły, Kubuś był nawet tak rozbawiony, że nie uśmiechało MU się wychodzić. Do domu jazda powoli, bo ślisko.

W domu późny obiad i do pracy: zestawy nowych dźwięków, ( dzięki Państwu Wiśniewskim), szablonowanie zwierzątek (dzięki Monisia W. ) MTG- manualne torowanie głosek- dzisiaj udało mi się wydusić z Kubusia” AAAA”, „OOO”, „EE”- były nerw,y ale PANI WIANECKA pisze, że takie początki są. Robiliśmy jeszcze masowanie, zawijanie w koc i kompresję stawów, olejki – aromaterapię, mozaikę, „Od obrazka do słowa”- czasowniki, rzeczowniki, Doman –czasowniki w zdaniu , rzeczownik l.p, ćwiczenie rączek , masowanie jamy ustnej.

Kąpiel i usypianie dzisiaj przez Basię. Był bunt, jeszcze Kubuś by coś porobił, ale Basia – twarda sztuka-zmogła Go.

A poniżej zdjęcie Kubusia z listopada 2008r, jak próbuje śnieg 🙂

 

Dobranocka.

Did you like this? Share it:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Dodaj komentarz

Wpisz treść poniżej. Spam i niecenzuralne wypowiedzi będą usuwane.

Uzupełnij działanie