Zaduma

Dzisiaj dzień trochę inny-smutny, przypomnienie o swoich bliskich; krewnych –znajomych bardziej lub mniej- CI CO od NAS ODESZLI. Przypominamy sobie o takich osobach – wspominamy, myślimy, a co by był gdyby z nami byli???? Czy jakby Oliwia żyła, to urodziłaby nam się Basia? Czy moglibyśmy cieszyć się uśmiechem Kubusia?

Myślimy o nich w duchu lub na głos. Zastanawiamy się ile jeszcze czasu nam zostało? Do czego ten świat zmierza? Co roku więcej ludzi ginie na drogach, pędzi –zabijając siebie lub innych.  Wiele ludzi przychodzi w tym dniu na cmentarze i spotyka się z rodziną, którą ostatni raz widzieli na grobach rok temu… Na co dzień nie ma czasu…

Pęd i bieg nie wiadomo za czym???? Czy wiemy dokąd zmierzamy??? Cieszmy się życiem – teraz, dzisiaj –mówmy sobie nawzajem „Kocham CIĘ” , „TĘSKNIE”, zbliżajmy się do siebie – gestami –czynami- kochajmy ludzi – kochajmy swoje dzieci .

Nie odkładajmy niczego na później. Chcesz powiedzieć „Przepraszam” to mów od razu, bo za rok możesz nie zdążyć ; może jakaś chwila – czyjś błąd i nas nie będzie- I KTOŚ się nie dowie jaki był dla nas ważny.

„SPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI-  TAK SZYBKO ODCHODZĄ”

Did you like this? Share it:
Category: Codzienność
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Dodaj komentarz

Wpisz treść poniżej. Spam i niecenzuralne wypowiedzi będą usuwane.

Uzupełnij działanie