Sowa robi uuu

Ale dzisiaj dzień wspaniały. Przedszkole- od rana super, w aucie jak zbliżaliśmy się do przedszkola Kubuś już sam bez mówienia ubrał czapkę.

W przedszkolu, grzecznie zjadł obiad. Byłam z Nim na WWR. Logopedia-zdmuchnął 3 świeczki, dopasowywanie liter-super. Na Si z pedagogiem – pajączek super, aromaterapia, hamak, trampolina, rzuty piłką- nawet sprzątanie zabawek ok. Długo dziś rozmawiałam z Panią Edytą o Kubusiu, jednym słowem ok., do przodu.

Widzimy, że terapia Integracji Sensorycznej przynosi bardzo duże efekty. Jest bardzo pracochłonna i czasochłonna, ale sukcesy widzimy gołym okiem. Jak ktoś nie widzi Kubusia przez kilka tygodni, to tym bardziej zauważa zmiany. Wiele jeszcze przed nami, ale jak są sukcesy i sukcesiki to, aż się chce dalej działać. Najwięcej czasu zajmuje praca w domu, tylko ja z Kubusiem. Terapia dodatkowa to dla niego inne ćwiczenia, których nie robimy w domu-bo brak odpowiedniego zaplecza i sprzętu. Same zajęcia na zewnątrz niewiele by jednak dały. Tu trzeba wielu godzin dziennie i to codziennie, 365 dni w roku 🙂

Na Si  w Kaszczorku- w huśtawkach, w pajączku- super. Było trochę grymaszenia  przy odejściu od tablicy interaktywnej.

Potem jechaliśmy do neurologopedy, Kubuś współpracował, było znów „PPPP”, i na sowę robił „”uhu”. Poprosiłam aby mi powiedział, jak robi sowa i powtórzył. To ja jeszcze raz i Kubuś znów. Taka byłam szczęśliwa, jak usłyszałam to „UHU”, że zadzwoniłam do Rafała. W domu Rafciowi, też powiedział.

Mamy nowe ćwiczenia z logopedi od Pani Nocoń. Trzeba działać. Obiecałam, że trochę nowych materiałów wyślę Pani Edycie- może uda się powtarzać na zajęciach, to co ja robię z Kubusiem w domu. Może coś z pomocy umieścimy na stronce???? Myśleliśmy o takiej zakładce, tylko znaleźć czas na to wszystko jest bardzo ciężko.

Jeszcze bardzo ważna sprawa!!!!!!!!!!!!!! Uzupełniliśmy wreszcie podziękowania!!!!!!!! Trochę się tego uzbierało. Dziękujemy, że z nami jesteście!!!!!!

Did you like this? Share it:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
One Response
  1. Joanna napisał(a):

    Gratulacje dla Kubusia! Tak się cieszę z postępów Kubusia!!! 🙂

Dodaj komentarz

Wpisz treść poniżej. Spam i niecenzuralne wypowiedzi będą usuwane.

Uzupełnij działanie