Słodko i mikołajowo.

Wczoraj były mikołajki, u nas w domu też. Każdy był grzeczny więc każdy dostał słodki drobiazg, a dzieci-co każde lubi-Kubuś nową układankę, a Basia pachnidełko.

Wszyscy zadowoleni.

W przedszkolu były występy mikołajek (pań z grup) dla dzieci, widziałam kawałek ( bo dziś chwilę później w przedszkolu- Kubuś dosypiał). Występ fajny. Był mikołaj i upominki, po otrzymaniu –mikołaj został spałaszowany przez Kubusia jednorazowo. A rano spałaszował tuż przed śniadaniem kawałek czekolady. Bardzo zadowolony. To się nazywa dobrze rozpocząć dzień.

Wczoraj poźno zasnął, bo po 20 dopiero skończyliśmy nasze wszystkie litanie terapeutyczne. Dzisiaj było nie inaczej. Nie wiem jak jutro Kubuś wstanie.

Do tego ciśnienie mi się podniosło, pani pedagog się rozchorowała. Nie mieliśmy w grupie dzisiaj pedagoga i pewnie jutro też nie będzie. Jedna Pani przedszkolanka na 24-ro małych bestii, z czego czworo niepełnosprawnych. Jako pomoc jest Pani, która jest woźną, więc często wychodzi. Przedszkole integracyjne… Kląć na to wszystko to za mało. Nie dość, że jak jest pedagog na 4 godziny dziennie tylko, to teraz nie ma go w ogóle. Próbowałam już nie raz coś załatwić, pytałam, ale jak na razie się nie udało. Polska rzeczywistość. Tyle subwencji idzie za dzieckiem (a w szczególności niepełnosprawnym) a na odpowiednią opiekę to nie ma.

Obecnie czekam na ocenę nagrania z Prodeste. Troszkę się boję. Ale Kubuś idzie do przodu z tymi ćwiczeniami.

Troszkę mieliśmy spraw związanych z Kubusiem, dostaliśmy namiary na nowe ciekawe miejsca, będziemy sprawdzać i próbować. Jak na razie wygląda to obiecująco.

Dziękuję w imieniu Rafała za bardzo długą i wartościową rozmowę Pani Olu. Rafał stwierdził, że to jak terapia dla niego…

Dziękuję Pani Izie za wprowadzenie mnie w swoje tajniki metod pracy, dość ciekawie to wygląda. Przyznaję.

Czeka nas wizyta u Neurologa- szukamy przyczyny wysokiego ciśnienia u Basi, mam nadzieję, że coś wniesie i wyjaśni.

Znowu mam trochę spraw urzędowych, najbardziej tego nie lubię, ale czasami i po urzędach trzeba pobiegać.

Po za tym zmęczeni okrutnie, chyba najbardziej Rafał, dwa etaty- nie jest łatwo. Ale cóż w takim kraju przyszło nam żyć.

Pozdrawiam i serdeczności zostawiam.

Dziękujemy wszystkim czytającym, a w szczególności komentującym!!

Did you like this? Share it:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
One Response
  1. overloaded napisał(a):

    Nie mam niestety czasu doglebnie poczytac, ale w sprawie Basi cisnienia polecam zrobic badania tarczycy. TSH, fT4, antyTPO i antyTG. Moze to miec zwiazek z nadczynnoscia tarczycy.

Dodaj komentarz

Wpisz treść poniżej. Spam i niecenzuralne wypowiedzi będą usuwane.

Uzupełnij działanie