Promitis

Kubuś nie był dzisiaj w przedszkolu, Rafi zawiózł tylko Basię do szkoły, i jak tylko pozałatwia swoje sprawy to przyjedzie po nas i jedziemy. Zawiózł  jeszcze moje oświadczenie i usprawiedliwienie nieobecności na zebraniu Rady Rodziców w przedszkola Kubusia.  Zrobiliśmy ćwiczenia, masaże i czekamy – wyjechaliśmy o 13,musieliśmy jeszcze zahaczyć do Urzędu Gminy w naszym Kowalewie. Złożyłam  wnioski o rodzinne , zajrzałam   jeszcze czy są  umowy dla naszych pań , ale akurat osoby , która się tym zajmuje nie było, nie mogłam czekać . Trzeba będzie jeszcze raz to załatwić i przyjechać.

Do Warszawy wyjechaliśmy o 14-tej, droga męcząca – dużo samochodów. Rafi prowadził. Mała niespodzianka – Kubuś nam zasnął. Spał całą drogę – 2 godziny. Myśleliśmy ,że się spóźnimy, ale byliśmy jeszcze godzinę  przed czasem – poszliśmy na pocztę , wysłać dokumenty do nowej fundacji- nasza obecna będzie jeszcze przez chwilę- szukamy nowej ;obecna Stowarzyszenie-prowizja i nie chcą nas liczyć – brak czasu i ludzi. Potem była pizza – Kubuś krzyczał i nie chciał jeść, dopiero po chwili sam zaczął próbować – okazało się, że bardzo Mu smakuje. Potem jeszcze apteka- kupiłam sobie tabletki na drogę powrotną (choroba lokomocyjna), bardzo się męczyłam w tę stronę. Wtedy pojechaliśmy do Ośrodka Promitis.  Ktoś jeszcze był przed nami, więc chwilę musieliśmy poczekać . Na początek wywiad, a potem panie zabrały Kubusia do innego pomieszczenia i obserwowały; oczywiście to co Kubuś lubi robić to zrobił znakomicie, natomiast to co Mu się nie podobało ,to niestety nie dało się. Obserwacje zostały skrócone o pół godziny, ponieważ Kubuś był bardzo zmęczony.

Pojechaliśmy do naszych znajomych w Warszawie, Kubuś już nie zasnął –zdążył się jeszcze pobawić z kotkiem i pieskiem . Pies nawet Go lekko ugryzł, ale po tym wydarzeniu Kubuś już był dużo ostrożniejszy do psa , po prostu uważał jak się z nim bawi. Po tej przygodzie i męczącym dniu poszliśmy na kąpanko i spanko.

 

Did you like this? Share it:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Dodaj komentarz

Wpisz treść poniżej. Spam i niecenzuralne wypowiedzi będą usuwane.

Uzupełnij działanie