Polecamy w Toruniu

Gorąco polecamy:

Przyjemność jedzenia :

Piekarnia Rumińscy -Głogowo -przepyszne chleby, szczególnie polecamy chleb Chłopski niekrojony, pyszniaste ptasie mleczko oraz najróżniejsze ciasta i ciasteczka, sporo sklepów w całym Toruniu. Tradycja ze smakiem!!

 

 

 

 

 

Cukiernia Lenkiewicz -kto myślał, że jadł najpyszniejsze lody gdzieś tam na świecie, był w błędzie- porcje takie, że trzy gałki są w stanie powalić dorosłego chłopa, rozsądna cena i smak godny mistrzów. Na Starówce jeden z ich lokali zapewnia też śniadania i ciepłe posiłki. Daj się skusić!!

 

 

 

 

Cukiernia Staropolska – pleśniak jak babci, nasze ulubione wszystkie ciasta z bezą -kostka hiszpańska, cyganka… jest w czym wybierać. Oddziały w całym Toruniu i w okolicznych miastach. Życie na słodko!!

 

 

 

 

 

Żółty Cesarz – sklep ze zdrową i naturalną żywnością. Zdrowe życie zacznij od zdrowego żywienia!!

 

 

 

 

 

 

 

Restauracja Sielanka – Na przekór Fast-foodom smacznie, szybko, tanio i domowo.

 

 

 

 

 

 

 

 

Meta, Seta, Galareta – chyba nie trzeba tłumaczyć co to za lokal…

 

 

 

SIOUX Restauracje –  tylko tu poznasz smak „Podniebnego lotu orła stepowego” i „Siedzącego byka na prerii”. Świetny grill, miła i szybka obsługa

 

 

 

 

 

Ul. wybickiego51  a  Pyszna na miejscu i na wynos

Hobby:

NERRO Sklepy Zoologiczne – Wszystko dla Twojego zwierzaka, przysmaki, dodatki, akcesoria… a co najważniejsze zadbane i zdrowe kandydatki i kandydaci na nowych przyjaciół.

Centrum Ogrodnicze Narcyz – Tu znajdziesz wszystko co potrzebne by stworzyć i pielęgnować swój wymarzony kawałek zieleni. Dodatkowo masę artykułów dekoracyjnych do domu i na prezent.

 

 

 

Piękno ciała i ducha:

Studio Urody Dotyk Piękna – w tym salonie kosmetycznym odkryjesz swoje piękniejsze oblicze

 

 

 

 

 

 

Beata – Salon Fryzjerski – Miła obsługa,  przystępne ceny, aż chce się wracać…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozrywka

Radio Gra -zawsze wiadomo gdzie stoi granatowe „diablo” Straży Miejskiej, gdzie korki, gdzie stłuczka, duża dawka dobrej muzy i zakręceni prezenterzy. Humor oraz wszechobecność na każdej imprezie zapewnia słuchaczom świetną zabawę. Możesz słuchać on-line. Jak gra to z GRA.fm

 

 

 

 

Radio ESKA – Najnowsza muzyka w gigantycznych dawkach, ale często usłyszycie też starsze hity. Świetny toruński prowadzący Marcin Pułaczewski. Nie sposób się nudzić!!