Pojazdy

Dzisiaj ciężko się wstawało, spałam po prostu za krótko (ok.5h). Kubuś z uśmiechem na ustach do przedszkola, zjadł ładnie obiadek. Przez cały dzień myślałam, czy aby gdzieś nie uderza główką, ale spokojnie- nic się takiego nie działo.

Po przedszkolu pojechaliśmy na zajęcia z neurologopedii, tematem przewodnim dzisiaj były pojazdy. Kubuś powiedział dach, kolo, auto. Znów dzisiaj lepszy dzień mamy. Potem poszliśmy do sklepu po przekąskę, bo jechaliśmy po Basię, a wiadomo korki, a Kubuś wiecznie głodny.

W domu ćwiczenia na spokojnie- przede wszystkim literowanie i teraz UWAGA!!!! Pani Edyto!!!! Kubuś powiedział DYTA, wcześniej przeliterowaliśmy EDYTA> Super ??? MEGA SUPER!!!!!

Spotkała mnie jeszcze bardzo miła rzecz dzisiejszego dnia. Jedna z osób , którą poznałam w programie BellaLine zaangażowała się w pomoc Kubusiowi i dzisiaj sprawiła NAM WIELKĄ NIESPODZIANKĘ, co z tego wyniknie  jeszcze nie wiemy, ale już teraz DZIĘKUJEMY CI ANIU ( GOŁĘBIWESKA) ZA ZAINTERESOWANIE I WIELKIE SERDUCHO!!!!

Jutro umieścimy dane do konkursu w którym będzie startować nasze przedszkole, już dzisiaj prosimy o głosy. Jutro będą wszystkie informacje. A propos przedszkola- dostałam dzisiaj pracę domową, muszę napisać scenariusz do przedstawienia. Więc zakasać rękawy, do roboty i tyle. Bardzo się zaskoczyłam tym zadaniem. Dam z siebie wszystko.

Dzisiaj było ważenie kilogramy lecą w dół, choć była chwila załamania z mojej strony, bo nic się nie działo. Ale przez takie fajne osoby, wspierające i dodające otuchy, które pracują w Belli- Pan Mietek, Panie: Justyna, Aneta, Marta, Magda (w ogóle wszyscy- wszystkich imion nie pamiętam) a do tego koleżanki z programu ANIA G. ANIA P. EWKA- SUPER DZIEWCZYNY!!!!! DZIĘKI WIELKIE!!!! DZIĘKUJE ZA MOŻLIWOŚĆ UDZIAŁU W TYM PROGRAMIE-SUPER SPRAWA!!!! SZKODA, ŻE SIĘ JUŻ KOŃCZY, już tylko tydzień został.

Dzisiaj dostaliśmy dwa listy:

Pierwszy -zaproszenie dla Nas na Komunię, śliczne wykonane przez dziewczynkę przystępującą do tej komunii. Zresztą zobaczcie to rękodzieło:

 

Drugi list –  wielkie zaskoczenie- po 2, 5 roku przyszła diagnoza Kubusia ze Stanów – autyzm. Co prawda jest ona już nieaktualna, ale potwierdza to co już wiemy. Braliśmy udział w kilku takich programach dotyczących autyzmu-między innymi w Poradni Genetycznej w CZD w Warszawie. Programy te mają pozwolić wgłębić się przez naukowców w istotę autyzmu-pochodzenie, zależności, co przecież może pomóc w opracowywaniu terapii i przeciwdziałaniu. Nam to już nic nie da, takie projekty badawcze trwają latami zanim są jakieś wyniki, ale może chociaż pomożemy innym. Diagnoza dostępna w zakładce Dokumentacja.

To na tyle dzisiejszego wpisu. A gdzie komentarze????? Ktoś nas w ogóle czyta??? Wasze odczucia????

Did you like this? Share it:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
3 komentarze
 1. Agnieszka Gil-Brozdowski napisał(a):

  Czytam kazdy nowy wpis:) Fajnie, ze kubus robi postepy zdaje sobie sprawe, ze to wasza zasluga i mimo gorszych dni, trzeba pracowac dalej, w klasie ktora sie opiekuje jest az 3 dzieci z autyzmem , na poczatku nie wiedzialam ktore to dzieci! jest to normalna szkola, 6 letnie dzieciaki, super prowadzone, widac ,ze ktos sie bardzo staral. Pozdrawiam Was serdecznie i zycze duuzo sil na przyszlosc 🙂

 2. Joanna napisał(a):

  Czytam, czytam – jak zwykle na bieżąco! 🙂 Cieszę się, że Kubuś tak ładnie pracował i gdy napisałaś dzień wcześniej o tym gorszym dniu, to pomyślałam sobie, że my – dorośli też mamy swoje lepsze i gorsze dni, a co dopiero nasze dzieci, którym wszystko przychodzi jednak z trudem, a każdy sukces opłacony jest ciężką pracą – naszą, terapeutów, a przede wszystkich naszych chłopaków. Nieustannie trzymam kcuki! 🙂

 3. Monika mama Roksany napisał(a):

  Ja czytam:)
  Pozdrawiam i trzymam kciuki za Kubusia:)

Dodaj komentarz

Wpisz treść poniżej. Spam i niecenzuralne wypowiedzi będą usuwane.

Uzupełnij działanie