Piszemy dalej.

Witam Kochani!!!

Ach tak sobie siadłam i zaczęłam pisać. Zrobiliśmy sobie objazdówkę, mieliśmy sprawę do załatwienia w okolicy teściów,  a potem zajechaliśmy do Nich i brata Rafała, potem jeszcze do kuzynki. Kubuś miał czas uspołeczniania. Znów problem z jedzeniem, nie zjadł obiadu, po kilku godzinach dopiero wafelka, bułkę, trochę papryki, serka żółtego, popił to sokiem i colą. Zadowolony, i to jak. W domu mamy coraz mniejsze problemy z jedzeniem, ale jak jesteśmy u kogoś to nawet nie chce spróbować, zbliżyć się do talerza.

Przytulał się do dziadzi Irka bardzo bardzo mocno, powygłupiał z babcią Agą i jeszcze z dziadzią, nawet z wujkiem chwilkę. Były też chwile marudzenia i ściskania, zaciągania do klatek z papugami i pokazywaniem jak papuga lata.

U kuzynki ciągnął do drzwi, chwile oglądał bajkę, poobserwował pieska, pojadł i wypił dwie  szklanki herbaty. Ale w końcu był już taki zmęczony, że nawet nie chciał komórki aby grać na niej. Przeliterował cioci imię Beata. A do mnie powiedział „MAMA”nie do wiary prawda???? A jeszcze niedawno pisałam kiedy usłyszę???? Oswajam się z tą myślą . To więcej mi dzisiaj dane, niż jakaś tam wygrana na loterii. Także Kasiu, mamo Miłoszka i Ty się doczekasz zobaczysz. Mam nadzieję, że Kubusiowi nie minie z tą mową.

Wczoraj Rafał Go usypiał chyba ze dwie godziny, niby był padnięty, a zebrało mu się na chichoty i ani myślał spać. Rozbudził się chyba po prysznicu. Cierpliwości trzeba na te Jego śmiechawki wieczorne. Naprawdę. Także dzięki jeszcze raz Kochane dziełchy za wsparcie, dzięki Dorota mama Zosi Jakubiec- fajnie, że się odezwałaś.

Zdrówka życzę, Moniko i Pawełku- zdróweczka.

Papatki.

Zosia.

Did you like this? Share it:
Category: Codzienność  Tags: , , , ,
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
2 komentarze
  1. Dorota napisał(a):

    Zaglądam do was tak często jak tylko mi na to czas pozwala:-)
    Powodzenia życzę:-)

Dodaj komentarz

Wpisz treść poniżej. Spam i niecenzuralne wypowiedzi będą usuwane.

Uzupełnij działanie