Nowy Roczek

Dzisiaj po północy powitamy Nowy Rok. Jaki on będzie? Dobry? Zły?

Okaże się już wkrótce, za różowo nie może być, to już się przyzwyczaiłam.

A jaki był ten 2011?

Ogólnie rzecz biorąc, nie był zły. Wiele rzeczy udało się nam zrobić jeśli chodzi o Kubusia, poznaliśmy nowych ludzi, z dobrej i niestety też ze złej strony. Wiele ludzi którzy kiedyś o nas zapomnieli wrócili, mamy tylko nadzieję, że to się utrzyma. Utworzyliśmy stronę Kubusia, dzięki której poznaliśmy wspaniałych, wartościowych ludzi-mamy nadzieję, że będziecie nas dalej czytać i zaglądać do nas?!

Wiele rzeczy nam się przewartościowało, zmieniło. Otworzyło nam oczy. Widzimy teraz więcej – za horyzont.

A, czego chcielibyśmy od CIEBIE NOWY ROCZKU>Ja osobiście (Rafi pewnie dopisze ,swoje życzenia)-chyba najbardziej to spokoju, odpoczynku, zdrowia. Moim marzeniem – życzeniem dla nas jest aby Kubuś zaczął mówić, aby Basia zdała dobrze egzaminy, dostała się do dobrego gimnazjum, Rafi żeby rozwinął skrzydła w swojej branży. Wygrana 6 w LOTTO- aby nie chodzić po urzędach i nie prosić. Wtedy zamiast prosić się o pomoc sami moglibyśmy wielu pomóc. Ale pisać i tak będę. Bo lubię.

Dla rodziny spokoju, zdrowia, byśmy nie zapomnieli co w życiu najważniejsze. Oby kiedyś KTOŚ DOBRZE NAS WSPOMINAŁ I DOBRZE O NAS MÓWIŁ.

Oby nam tylko sił i zdrowia wystarczyło na dalszą walkę z przeciwnościami losu…

Did you like this? Share it:
Category: Codzienność
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Dodaj komentarz

Wpisz treść poniżej. Spam i niecenzuralne wypowiedzi będą usuwane.

Uzupełnij działanie