Na słodko

Dzisiaj ostatnia bieganina, a to świeczka do stroika na prezent, a to folia, a to kwiatek na imprezkę i dla teścia (24.12 obchodzi urodziny, tak jak moja mama).

Kubuś dzisiaj nie płakał w przedszkolu, bardzo się cieszę. Odbieram Go normalnie, potem jedziemy na SI. W przedszkolu powiedział tata i mama.

Tak! Dokładnie! Nie przesłyszałam się.

Na SI ok. Rzuty piłką, huśtawki, masa, Doman, tablica, masaże, kamizelka, rysowanie. Do domu o dziwo ale jechaliśmy w normalnym tempie.

Zabrałam się za zapakowanie upominków dla najbliższych, Kubuś obejrzał sobie Mądrego Malucha- polecam. Później praca z Kubusiem –nacisk na MDS, dopasowywanie, memory- ćwiczenia z pamięci- doskonale, mozaika- dobrze; trzeba dopracować, masaże, Doman, kamizelka, kompresja, ćwiczenia jamy ustnej, wierszyki z pokazywaniem i  piosenki z pokazywaniem.

Dzisiaj znów Kubuś dopadł się do soku i pił prosto z kartonu -specjalista.

A ja dalej w kuchni- dzisiaj urodzinowy tort dla teścia, potem jeszcze z Basią biżuterię na prezenty robiłyśmy- fajnie wyszło. Ja jeszcze zrobiłam stożkowy stroik.

 

Did you like this? Share it:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Dodaj komentarz

Wpisz treść poniżej. Spam i niecenzuralne wypowiedzi będą usuwane.

Uzupełnij działanie