Mikołajki

Dzisiaj był Mikołaj, każdemu coś zostawił słodkiego koło butów. Mi to już nie powinien, ale no cóż jak już zostawił to sobie zjadłam mikołajka. Muszę się zabrać ostro za siebie, bo niedługo będę wyglądać sama jak Mikołaj (na razie wyglądam jak pączek ).

Niestety w Przedszkolu Kubuś się znów rozpłakał. Po południu też był smutny, mimo tego, że w Przedszkolu był Mikołaj i dzieci były dzisiaj odbierane dopiero po 15-tej. Zajęcia z SI (1,30 min.) mamy do odrobienia, Kubuś się zasiedział w Przedszkolu. Dzisiaj jechaliśmy jeszcze po Basię, Rafi robi porządek w garażu – miejsce na opał, idzie zima, wszystko musiało poczekać (opłaty, rachunki), bo opał podrożeje i trzeba było już kupić. Mamy nadzieję,że na jakiś czas starczy – oby tylko zima sroga nie była.

Jutro mam dzwonić do Fundacji, może już będzie numer dla Kubusia, i będziemy mogli dalej ruszyć z załatwianiem formalności?

Wieczorem Kubuś troszkę się zaczął uśmiechać. Ale nie wiem co się dzieje, że jest taki smutny, przygaszony? Martwi mnie to i nie daje spokoju. Nie czuję, żeby to szło w dobrym kierunku. Chyba zrobię jakieś dochodzenie, może coś w Przedszkolu? Bo chyba pogoda tak na Niego nie działa ? Wczoraj w Toruniu w południe padał pierwszy śnieg, szkoda, że trochę więcej go nie spadło – zaraz by się weselej zrobiło. Muszę się wziąć za zaległości, trochę się nazbierało spraw na stronie i innych. Na nic nie ma czasu, dzisiaj znów pójdę spać późno.

Kiedy to wreszcie da się trochę odpocząć?!!!!

Ciągle coś, ciągle jakieś zmartwienie.

A jeszcze dostaliśmy zaproszenie w drugi dzień Świąt na imprezę- 40 rocznica ślubu. Mieliśmy nie iść – ale Rafcio jednak zadecydował, że idziemy. Będzie na sali gdzie ślubowaliśmy. Już nigdzie nie wychodzimy, nie wyjeżdżamy – tylko aby pieniądze były na terapię i potrzeby Basi. I tak w kółko. Więc idziemy. Pewnie będzie fajnie. Będziemy uspołeczniać Kubusia. No i z rodziną dalszą i bliższą się spotkamy. Trzeba pomyśleć co by tu kupić. To nie łatwe będzie.

Zrobiłam kilka nowych filmików na you tube będą do obejrzenia – umieścimy co nieco na stronce.

A na razie do zobaczenia.

 

A pod tym linkiem macie fajne puzzle z Kubusiem do ułożenia. Miłej zabawy!

http://www.jigsawplanet.com/?rc=play&pid=0ca071ddaab5

Did you like this? Share it:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Dodaj komentarz

Wpisz treść poniżej. Spam i niecenzuralne wypowiedzi będą usuwane.

Uzupełnij działanie