Kubuś bawi się lalkami

Jest prawie wpół do pierwszej w nocy. Kubuś stwierdził, że dzisiaj nie śpi. Sprytnie zorganizował nam zajęcie na wieczór, bo przecież nudzimy się strasznie.

Poprzedniej nocy zasnął jak aniołek ok 21-ej, ale obudził się w nocy, ok. 2-giej i po jakiejś godzinie zasnął. Budził się i kręcił jednak do rana. Chyba te upały dają mu się we znaki. A my chodzimy na rzęsach…

Poniżej fotki i filmik z pierwszych zajęć w ubieraniu dużej lalki. Dużo sie uczy przy takiej zabawie, a co najważniejsze to lubi 🙂

Życzymy wszystkim (i sobie też ) spokojnej nocy

Did you like this? Share it:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
3 komentarze
 1. tata julki napisał(a):

  U nas Julka na sam widok laki płacze. Dopiero kilka dni temu zaczęła dawać mleko w butelce swoim miśkom. Muszę Jej pokazać jak to robi prawdziwy mężczyzna.

 2. MonikaM napisał(a):

  Gratulacje dla Kubusia:)))) Normalnie rośnie wzorowy Tato:)))
  u nas też dziś była wesoła noc..(
  pozdrawiam ciepło

 3. babcia Gosia napisał(a):

  Kubusiu, Aniołku Kochany! Fantastyczny Tatuś z Ciebie..Jest higiena, poprawny ubiór,sprawdzasz emocje lali, uśmiechasz się z czułością do niej ..Każdy Twój ruch, gest , wsłuchanie się w przekaz Mamusi ma ogromne znaczenie ….
  BRAWO MALUSZKU !!!!!! TAK TRZYMAJ !!!! Z czasem to wszystko zrozumiesz.
  Przytulam Was całym sercem…Miliony buziaczków!

Dodaj komentarz

Wpisz treść poniżej. Spam i niecenzuralne wypowiedzi będą usuwane.

Uzupełnij działanie