Chrypka

Serdecznie wszystkich witam i o zdrowie pytam.

Jak się macie????

U nas chorubska cd. Basia nie poszła do szkoły, wróciła wczoraj z wielką chrypką i opuchniętymi wargami. Głos nadwyrężony od śpiewania. W domu była o 23, Jeszcze coś przekąsiła, opowiadanie jak było i gdzie wędrowali. Nogi Ją bolały okrutnie. Bardzo zadowolona, dumna i my też z Niej dumni. Udzielali na miejscu wywiadu. Dostaliśmy piękne pamiątkowe drobiazgi z Krakowa-Kubuś mini układankę smoka wawelskiego, Rafi pudełko z mapą na swoje skarby, a ja magnes 3D. Wszyscy wiedzą, że uwielbiam magnesy, a szczególnie te z mądrościami i mniumnimi rysuneczkami. Nasza lodówka jest biedna – obklejona trochę, ostatnio jeszcze doszły rysunki Kubusia i najlepsze sprawdziany Basi.

Co u Kubusia???

Nadal kaszel, nadal katar – na pewno do przedszkola nie będzie chodził do czwartku, potem zobaczymy. Dzisiaj mieliśmy SI – Kubuś pracował –nowe dźwięki, Doman cały czas – dobrze wybierał pomiędzy wyrazami – miał wskazać wybrany przez Panią i dobrze to zrobił i to kilka razy. Nie chce się wierzyć, ale ta metoda działa. Było malowanie farbami, tunel, masaże, huśtawki, taksóweczka, ciągnięcie, tablica. Kubuś był spokojny, przytulał się do Pani, a jak coś chciał to ciągnął Panią za rękę. Teraz jesteśmy w domu, więc wyjechaliśmy wcześniej i byliśmy punktualnie na neurologopedii. Pani chciała, żeby Kubuś powiedział „KUM KUM ” tak jak robi żaba a Kubuś chciał powiedzieć „ŻABA”, powiedział tylko „ŻA…”i tu Pani mu przeszkodziła niechcący i już nie skończył. Była bardzo zaskoczona. Kubuś potrafi zaskakiwać.

Zaczynamy na dobre „czytanie umysłu”, najpierw musimy opanować wskazywanie buziek, a potem możemy iść dalej .

W domku OK. Rafcio przygotował dla nas ciepły posiłek, bo teraz okropnie zimno. Już wyciągnęliśmy ciepłe kurtki i buty.

Wieczorem z Basią robiliśmy brzuszki. Ona jest najszybsza w klasie, robi ich najwięcej. Zobaczymy jak nam będzie szło – bo jest co zrzucić – pączki wyszły. Niestety mam swoje nałogi, np., słodkości  -rodzina (mąż i dzieci) i ciacha. Ale coś miłego też nam się od  życia należy???!!

Bardzo Was proszę jeśli „KTOŚ” może nam pomóc w zakupie kilku rzeczy do pracy dla Kubusia: najbardziej teraz potrzebujemy : Gra 5 zmysłów, Ludzie i Emocje, Gra min, Układanka Emocje, Nowe zapachy (olejki –do armoterapii), Tempra (farba do malowania), oraz z apteki Tanakan i Eye Q.

To zdrówka życzymy. Do usłyszenia.

Did you like this? Share it:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Dodaj komentarz

Wpisz treść poniżej. Spam i niecenzuralne wypowiedzi będą usuwane.

Uzupełnij działanie