Andrzejki

Dla wszystkich Andrzejów –najlepszego, niech Im się dobrze wiedzie.

Kubuś w przedszkolu miał lanie wosku i losowanie wróżb – czekają Go wspaniałe ferie zimowe. To bardzo ciekawa wróżba, nie mamy żadnych planów wyjazdowych. Chyba, że los sprawi nam niespodziankę???

Na zajęciach Si Kubuś nie bardzo słuchał tego co Pani od niego chciała, wszystko nadrabiał przytulaniem Pani na siłę, żeby tylko odciągnąć od zadań.

Na zajęciach z Neurologopedi, jak przyszło do pracy z lustrem, albo z wymową –Kubuś ziewał, jak tylko Pani odeszła to Kubuś już nie był śpiący. Jednym słowem cwana mała bestia.

Dzisiaj na neurologopedi z Kubusiem był Rafał i Basia, ja pojechałam na zebranie do Basi szkoły, które trwało –najpierw aula i spotkanie z Panią Dyrektor Wakarecy, temat egzaminy końcowe, dyplomy, egzaminy do gimnazjum muzycznego ( jeśli ktoś zamierza kontynuować), potem zebranie z Wychowawcą w klasie, a potem jeszcze konsultacje z nauczycielami. W domu byłam o 20-tej, skonana tym chodzeniem. I tak byłam tylko u 4 nauczycieli, reszty nie zdążyłam . Zawsze czy muszę ,czy nie to idę do wszystkich- dobrze się interesować swoim dzieckiem.  Ale i tak dużo pracy przed nami. Najbardziej przed Basią. Musimy dać radę. My już teraz jesteśmy tym wszystkim zmęczeni, a gdzie tu jeszcze????

Rafcio wieczorkiem postanowił, że się zaweźmie i spróbuje z Kubusiem wymowę- „daj”, dwie godziny Mu zeszło a Kubuś tak się zaparł (czy raczej ten Jego Autyzm) i nic. Siedzieli naprzeciwko siebie, oczy w oczy i na zasadzie „chcesz zwierzątko” (uwielbia takie miniaturki zwierzątek) – powiedz „daj” i tak dwie godziny, była też próba zastąpienia zwierzątkiem cukierkiem. Wszystko bez efektu.

Za to w przedszkolu, patrzę na korytarzu, w galerii obrazów dzieci- Kubusia rysunek klucza – wyklejanka, wszystko pięknie wyklejone. Pytam Panią czy to Kubusia, mówi „tak”, pytam „z panią wyklejał?” ,”nie ,sam – ja Mu tylko posmarowałam klejem .” Zrobię zdjęcie, bo aż mi sie wierzyć nie chciało, że tak dokładnie to zrobił.

Pozdrawiam i miłej nocki.

Did you like this? Share it:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Dodaj komentarz

Wpisz treść poniżej. Spam i niecenzuralne wypowiedzi będą usuwane.

Uzupełnij działanie