80 milionów

No to proszę bardzo część druga dzisiejszego dnia. Kubuś dzisiaj wszystko chciał postawić na swoim, ja swoje On swoje. Ja układankę –On pisaki i malowanie nimi. Były pisaki ale dopiero jak odwzorował obrazek z klocków. Pomalował się nimi cały, a one tak łatwo nie schodzą ani z ubrania, ani ze skóry. Wąchanko- dzisiaj fajnie mocno się skupiał na wąchaniu. Obiadek – dzisiaj zupka, tylko- Kubuś na początku pluł a po chwili jak powiedziałam, że nie ma nic więcej zaczął sam jeść.

Spieszno nam było na zajęcia z SI. Dzisiaj Kubuś ziewający, nowe wyrazy z Domana- ładnie patrzył, kolorował obrazek żaby, dźwięki, zaczęliśmy od kilku dni ćwiczenia ”z”, ”nad”, pod”. Już dzisiaj zrobił dobrze zadanie. Brawo ! Były buźki na tablicy interaktywnej z dźwiękiem (jak już coś robimy to zaczynamy to z każdej strony, żeby nie było luk-dlatego bardzo są nam potrzebne te rzeczy wymienione wcześniej).
Jak wychodziliśmy z zajęć było już ciemno, jeszcze szczotkowanie z kompresją na koniec. Były też masaże, taksóweczka, ciągnięcie, huśtawki, był piasek i rysowanie w nim, było dużo układania i dopasowywania na tablicy interaktywnej, puzzle, cięcie nożyczkami. Dużo rzeczy – ogromny plan aktywności, dużo tabliczek do odklejenia.

Powrót do domu spokojnie, w domu niespodzianka przeogromna. Rafi załatwił, żeby Basia została na 3 godziny z Kubusiem w domu, a mnie gdzieś zabiera. Kubusia wykąpałam, umyliśmy ząbki, zrobiliśmy masaż jamy ustnej, masaże ciała. Basia wzięła Kubusia na górę do zabawy na pół godziny, za pół godziny przysłała nam wiadomość, że już śpi. Usypia Go czasami i nie ma problemu, Kubuś lubi jak Basia mu śpiewa. Jesteśmy z niej dumni. Zajmowała się przy nas Kubusiem, albo jak byliśmy w ogrodzie, raz nawet została na 20 min. Z Kubusiem –pojechałam do nas – do wsi –do sklepu.
Ale dzisiaj to już wyczyn, ja chyba się bardziej bałam niż Basia- miała dzwonić, gdyby coś się działo. Ale wszystko ok. Super!!!.
Mój mąż zrobił mi taką niespodziankę nieziemską, że zabrał mnie do kina. Wygrał dziś wejściówki w Radio Gra, były to wejściówki na przedpremierowy film „80 milionów”- fantastyczny- bardzo nam się podobał. Zaskoczyło nas to, że w czasy przed wprowadzeniem stanu wojennego wkomponowano fajna historię. Wciągającą i barwną. Nietuzinkową. Baliśmy się że będzie „patriotycznie nudnawo”, ale film okazał się naprawdę dobry. Mało tego wejściówki były z poczęstunkiem – porcja coli i popcornu- w życiu nie zjadłam tyle kukurydzy. Czułam się fantastycznie- jeszcze spotkaliśmy znajomych – pogadaliśmy, całkiem inaczej. Fantastycznie. Wspaniały ten 15-ty. Zawsze go obchodzimy i składamy sobie życzenia. A ja MOJEMU MĘŻOWI DZIĘKUJĘ BARDZO ZA TEN WIECZÓR CZASEM JEST CIĘŻKO –JA WIEM, trudno – bo łatwo na pewno nie jest, czasem jest mi już tak trudno to wszystko wytrzymać. Dziękuję, że właśnie wtedy TY RAFAŁKU JESTEŚ-KOCHAM CIĘ MUCIO!!!!!!!
DOBRANOC – Ta piosenka jest dla CIEBIE – oczywiście A. Jantar

Did you like this? Share it:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
Dodaj komentarz

Wpisz treść poniżej. Spam i niecenzuralne wypowiedzi będą usuwane.

Uzupełnij działanie